Home page image

O společnosti

Naše firma byla založena v roce 1994 za úřelem prodeje přístrojů a zařízení pro oblast materiálového zkušebnictví        ve stavebnictví anglické firmy ELE International Ltd.  Od roku 1995 jsme rozšířili sortiment o prodej a servis vývěv EDWARDS, předního světového výrobce vakuové techniky. V roce 2002 jsme se stali výhradním distributorem přístrojové techniky pro zkoušky stavebních materiálů italské firmy MATESTV současné době spolupracujeme i s dalšími výrobci (TESTING GmbH., Brecon GmbH. WESSEX ENGINEERING Ltd.).

Dodáváme kompletní sortiment zkušební přístrojové techniky a zařízení používaných v laboratořích i v terénu stavebními firmami, výrobci stavebních hmot, výzkumnými ústavy, vysokými školami a komerčními zkušebnami. Dále nabízíme rotační olejové vývěvy a vakuoměrky, vazelíny a oleje pro vývěvy. Na dodaná zařízení poskytujeme záruční i pozáruční servis a zajišťujeme opravy i starších přístrojů. 

Za uplynulé roky jsme nasbírali mnoho zkušeností, které využíváme k výběru nejvhodnějšího zařízení výše uvedených výrobců za účelem dosažení plné spokojenosti našich zákazníků.